De presidentscup 2021, misschien wel de laatste op uitnodiging van de huidige voorzitter Joop Vermeulen, is gespeeld. Onder gelukkig droge omstandigheden en een vrolijke groep enthousiaste golfers werd er gestreden om de eer van de CUP. En natuurlijk om vos te mogen zijn tijdens de nieuwjaarswedstrijd, want wie wil dat nu niet.

De grote winnaar werd Ben Groot. Zijn speech achteraf (de keuze aan de zaal was de korte of de lange versie) was memorabel en niet voor schrift te herhalen. Het werd nog een lange en gezellige avond.

Kanjers van de club

Traditiegetrouw worden er ook kanjers van de club benoemd. Mensen die zich bovengemiddeld hebben ingezet voor de vereniging en daarmee de club en haar leden zeer verdienstelijk helpen. Misschien wel de grootste eer die je ten deel kunt vallen.

De kanjers van 2020-2021 zijn:

  • Mary Koets
  • Rob Mutters

Uitslagen wedstrijd

Stablefordwedstrijd (commissieleden):

  1. Ben Groot (41 Stb), winnaar CUP
  2. Annemiek Graftdijk (39 Stb)
  3. Mary Koets (38 Stb)

Laagste Bruto score: Alain Dufornee

Beste Stableford score gasten:

  1. Heren: V.C.E. Baars (38 Stb)
  2. Dames: Harriet Vaartjes (37 Stb)

Longest Drive:

  1. Heren: Alain Dufornee
  2. Dames: Trijs Schotema

Neary:

  1. Carel Verschuuren

Birdies:

  • Eef Vernooy (17,9)
  • Trijs Schotema (17)
  • Alain Dufornee (17)
  • Annemiek Graftdijk (17)
  • Wim Versluis (10)
  • Anton Rutgers (11)
  • Erwin Kemmink (3)